JSEM1.cz
Návody / FAQ

Co všechno mi jsem1.cz nabízí

  • osobní prezentaci s fotogalerií
  • možnost seznámení se
  • příležitost oslovit personální agentury
  • kontaktovat ostatní uživatele prostřednictvím diskuse u jejich profilů, obecné diskuse nebo chatu
  • hodnotit ostatní uživatele v pernamentní soutěži o jedničku mezi jedničkami

Více viz Projekt jsem1.cz

 

Jak si založit profil

Na homepage klikněte na Vytvoř profil. Vyplněním formuláře vznikne nejen váš profil, ale dojde i k registraci potřebné k dalším aktivitám na jsem1.cz.

V kategorii Jsem NEJ zformulujte maximálně třemi slovy, v čem si myslíte, že jste skutečná jednička. Tato vaše charakteristika bude kromě fotografie vaší hlavní vizitkou na jsem1.cz. Proto se nebojte být originální, vtipní, provokující! Nudné “jedničky” rozhodně nezaujmou a neumístí se na nejvyšších místech Tabule slávy.

Heslo k profilu bude vaším registračním heslem i pro další použití na jsem1.cz. V prvé řadě s ním máte kdykoliv přístup ke svému profilu, který tak můžete upravovat a doplnit například fotogalerií. Heslo musí obsahovat minimálně 5 znaků.

E-mail je povinná součást registrace. Dalším uživatelům se nezobrazuje. Slouží pro potvrzení úspěšné registrace a další případnou komunikaci administrátora s registrátorem profilu.

Foto. Jedna z nejdůležitějších součástí vašeho profilu. Podle něj vás budou ostatní uživatelé hodnotit. Maximální datová velikost fotografie je 1MB. Pokuste se dodržet optimální poměr stran, kdy šířka fotografie je zhruba o 1/4 větší jak její výška. Po zaregistrování uživatele a návratu do profilu přes “uprav profil” si můžete založit libovolnou fotogalerii.

Proč? Zde vysvětlete, proč si myslíte, že patříte na tuto stránku, v čem jste jednička. Na tomto místě můžete oslovit své případné partnery (v případě, že použijete jsem1.cz jako seznamku), možné budoucí zaměstnavatele (v případě, že budete chtít prostřednictvím jsem1.cz uplatnit své úžasné schopnosti při hledání lepší práce, případně můžete zde oslovit své potencionální obchodní partnery. V souladu s Obecnými pravidly jsem1.cz je zakázána jakákoli neosobní reklama či firemní, politická a jiná prezentace. Kontakt s případnými obchodními partnery může probíhat pouze přes osobní prezentaci typu: “JÁ jsem nejlepší v tom a tom, proto mě chtějte...”

 

Jak můžu změnit svůj profil

Po zaregistrování se v pravém horním rohu stránek přihlásíte kdykoliv do svého profilu za pomoci svého uživatelského jména a hesla. Následně můžete v profilu měnit cokoliv, přidávat fotky do fotogalerie atd.

 

Jak se zaregistrovat

Registrace je totožná se založením profilu.

 

Jak se stát nejlepší jedničkou na jsem1.cz

Zaujmete uživatele natolik, že získáte nejlepší hodnocení od největšího počtu hlasujících a váš profil se objeví na homepage ve výsadním postavení.

 

Jak můžu reagovat na dr. Dvojku

Napište bez obalu, co si o něm myslíte do obecné diskuse (odkaz v červeném řádku na homepage)

 

Jak se vyjádřit k jednotlivým profilům

Svůj názor na jedničky můžete vyjádřit jednak hodnocením profilů, jednak tím, že jim to napíšete přímo do diskuse pod každým profilem. Můžete napsat cokoliv, vyjma toho, co je zakázáno v Obecných pravidlech jsem1.cz

 

Jak diskutovat

K diskuzím můžete využít

  • diskuzi pod každým profilem
  • obecnou diskuzi na homepage
  • chat na homepage

 

Jak se přihlásit na chat

Za pomoci vašeho uživatelského jména a hesla. Pro komunikaci na chatu platí stejná pravidla (Obecná pravidla jsem1.cz).